Foto av Hedin Bils huvudkontor
Wave

Kontakt

Huvudkontor

0554-333 30

Göteborg

031-722 57 90

Malmö

040-652 52 10

Stockholm

08-562 046 50

Alfa Neon
Box 225
Årstidsvägen 8
665 35 Kil
Sweden

Försäljning

Viktoria Ganterud

Försäljning / Key Account Manager Skyltar
+46 554 333 47

viktoria.ganterud@alfaneon.se

Fredrik Arvidsson

Försäljning / Key Account Manager Fasader
+46 554 333 61

fredrik.arvidsson@alfaneon.se

Martin Nilsson

Försäljning / Key Account Manager Fasader
+46 554 333 41

martin.nilsson@alfaneon.se

Per-Erik Sjöqvist

Affärsområdeschef Skylt och Fasader
+46 554 333 45

per-erik.sjoqvist@alfaneon.se

Projektledning

Bastian Rojas

Projektledare
+46 554-33359

bastian.rojas@alfaneon.se

Niclas Englund

Grafiker / Projektledare
+46 554 333 42

niclas.englund@alfaneon.se

Tomas Fräjdin

Projektchef/Projektledare
+46 554 333 39

tomas.frajdin@alfaneon.se

Fredrik Arnell

Projektledare
+46 554 333 48

fredrik.arnell@alfaneon.se

Produktion & inköp

Caroline Abrahamsson

Inköpare
+46 554-33343

caroline.abrahamsson@alfaneon.se

Marcus Nilsson

Produktionschef
+46 554 333 44

marcus.nilsson@alfaneon.se

Johan Nelson

Konstruktion-/ inköpschef
+46 554 333 92

johan.nelson@alfaneon.se

Administration

Anna-Karin Nordström Olsson

Ekonomichef
+46 554 333 55

anna-karin.nordstrom-olsson@alfaneon.se

Du kan också använda vårt kontaktformulär

Vänligen fyll i alla fält markerade med *. Vi återkommer så fort som möjligt.